تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - مطالب فروردین 1390
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.

رییس جمهور در مراسم روز ارتش:

ارتش ایران مردمی ترین ، مقتدرترین و عزیزترین ارتش دنیاست

' محمود احمدی نژاد' رییس جمهوری گفت: ارتش ایران مردمی ترین ، مقتدرترین ، عزیزترین و شریف ترین ارتش دنیاست.

' محمود احمدی نژاد' رییس جمهوری گفت: ارتش ایران مردمی ترین ، مقتدرترین ، عزیزترین و شریف ترین ارتش دنیاست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، احمدی نژاد که صبح روز دوشنبه در مراسم روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در جوار حرم مطهر امام راحل سخن می گفت، تصریح کرد: ارتشی که در مسیر ولایت حرکت می کند شکست ناپذیر است.

رییس جمهوری گفت: خدا را سپاسگزاریم که طی 32 سال ارتش و ارتشیان عزیز ما با تبعیت از ولایت در عرصه های گوناگون موفق و سربلند بوده اند.
وی تصریح کرد: نقش ارتش و نیروی زمینی ارتش در دفاع از استقلال و عزت و سرافرازی ایران زمین یک نقش کم نظیر است.
احمدی نژاد با بیان اینکه دوران دفاع مقدس، دوران بازیابی ارتش و هویت آن و به نمایش درآمدن اصالت ها، شجاعت ها و قهرمانی های ارتش بود، افزود: خوشبختانه عناصر فداکار ارتش با استفاده از تجربیات دفاع مقدس و حوادث گوناگون و بسیار سنگینی که طی سال‌های اخیر در منطقه ما گذشته است امروز به یک ارتش خودباور، مقتدر، مومن و شکست ناپذیر تبدیل شده است.
احمدی نژاد گفت: از همه فرماندهان، تلاشگران، افسران، درجه داران و سربازان ارتش که با ایمان به خدا، عشق به میهن و پیروی از ولایت برای سرافرازی فرهنگ و آیین ما، آرمان ها و اعتقادات ما و اسلام ناب و برای صیانت از تمامیت ایران ایستاده اند و تلاش می‌کنند صمیمانه تشکر می‌کنم.
رییس جمهوری از همه کسانی که برای خودکفایی و ارتقای توانمندی های ارتش در بعد آموزشی و توانمندی های فردی، تاکتیکی و تکنیکی و همچنین در عرصه توانمندی ها و تجهیزات دفاعی تلاش می کنند؛ قدردانی کرد.
احمدی نژاد گفت: باید با افتخار اعلام کنم امروز نیروهای مسلح و ارتش قهرمان جمهوری اسلامی ایران همه نیازهای دفاعی خود را با اندیشه ؛ ابتکار و تلاش خستگی ناپذیر خود تامین می کنند و این بر عظمت ارتش و نیروهای مسلح می افزاید.

** دو عامل اقتدار
وی با بیان این که امروز منشا اقتدار ملت ها دو عامل است، توضیح داد: عامل نخست اتکای به ایمان و توانمندی های درونی یک ملت ؛ خودباوری و استفاده از موجودیت و استعدادهای خدادادی و سرزمینی است.
رییس جمهوری تصریح کرد: ملتی که توانمندی و استعدادهای خود را بشناسد با ایمان به خدا و باور و اعتماد به توانمندی های خود حرکت کند صاحب اقتداری خواهد شد که شکست ناپذیر است.
احمدی نژاد همچنین درمورد عامل دوم که منشا اقتدار ملت ها است؛ توضیح داد:استفاده از فرصت ها و حضور مقتدرانه در عرصه های منطقه ای و بین المللی عامل دوم بشمار می رود.
ملتی که دیگران برای آن تصمیم بگیرند و سیاست های بین المللی را برای او تنظیم کنند و او تحت مدیریت دیگران حرکت کند طعم عزت و اقتدار را نخواهد چشید.
رییس جمهوری یادآور شد: ملتی موفق است که در عرصه های مهم سرنوشت با اقتدار ؛ عزت؛ اعتماد به نفس وارد شود و در مدیریت ها، برنامه ریزی ها و سیاست گذاری های بین المللی حضوری تعیین کننده و مقتدرانه پیدا کند.
احمدی نژاد تاکید کرد ملتی که از این دو عامل به درستی استفاده کند پرچم عزت او همواره برافراشته خواهد ماند و طعم ذلت را نخواهد چشید. چنین ملتی شایسته پیشرفت؛ اعتلا و نشستن بر بام عزت جهانی است.(خبرگزاری دولت )

طبقه بندی: مناسبت ها، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه بیست و نهم فروردینماه سال 1390 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
تین نیوز: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به آغاز شمارش معکوس برای رونمایی از نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت، اعلام کرد: به زودی عرضه تمامی فرآورده های نفتی کارتی می‌شود.

محمد ناصری با بیان اینکه پس از اجرای نظام سهمیه بندی و راه اندازی سامانه هوشمند سوخت تنها برای بخشهای حمل و نقل کارت هوشمند سوخت طراحی و اجرایی شده بود، گفت: برای نخستین بار در حاشیه برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی از نسل جدید کارتهای هوشمند سوخت رونمایی می شود.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با تاکید بر اینکه کارتهای جدید هوشمند سوخت به منظور عرضه فرآورده های مختلف نفتی در بخش غیر حمل و نقلی طراحی شده است، تصریح کرد: کارتهای جدید سوخت قابلیت استفاده در بخشهای کشاورزی، خدماتی، خانگی و تجاری را دارند.
وی با بیان اینکه به زودی برای تمامی مصرف کنندگان غیر حمل و نقلی فرآورده های نفتی کارتهای جدید هوشمند سوخت صادر خواهد شد، بیان کرد: بر این اساس در آینده ای نزدیک عرضه تمامی فرآورده های نفتی فقط با کارت هوشمند انجام می گیرد.

ادامه مطلب
طبقه بندی: اخبار، 
نوشته شده در تاریخ شنبه بیستم فروردینماه سال 1390 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

طبقه بندی: مناسبت ها، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه دهم فروردینماه سال 1390 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
قالب وبلاگ