تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - مطالب آبان 1389
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.

رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت:

محمد رویانیان گفت: بر اساس تدابیر اندیشیده شده، سهمیه بنزین آذر ماه خودروها همانند سهمیه بنزین آبان ماه بدون تغییر خواهد بود .

رئیس ستاد حمل و نقل و مدیریت مصرف سوخت کشور از اختصاص بنزین سهمیه‌ای در آذر ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایسنا، محمد رویانیان افزود: بر اساس تدابیر اندیشیده شده، سهمیه بنزین آذر ماه خودروها همانند سهمیه بنزین آبان ماه بدون تغییر خواهد بود.همیه بنزین خودروهاى شخصى 60 لیتر تعیین شد.

وی تاکید کرد: بدین ترتیب سهمیه بنزین خودروهای شخصی برای آذر ماه 60 لیتر تعیین شد و کارت سوخت رانندگان نیز از ساعت 24 امشب شارژ می‌شود.


نوشته شده در تاریخ یکشنبه سی ام آبانماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
اتوبوس بهتر از خودروی شخصی
محققان معتقدند استفاده از اتوبوس از هر نظر به مراتب بهتر از خودروی شخصی است.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمانهای حمل و نقل همگانی كشور به نقل از خبرخودرو ،محققان انگلیسی به تازگی به نتایج جالبی درمورد نوع وسیله نقلیه ای که افراد برای جابجایی از آن استفاده می کنند ، دست یافته اند.

 

دکتر دیوید لویس از جمله محققانی است که از 30 سال پیش در این زمینه در حال تحقیق است.

 

او می گوید فشارهای روانی هنگام استفاده از خودروی شخصی ، بسیار بیشتر از استفاده از اتوبوس است و در عین حال آرامش انسان هنگام استفاده از اتوبوس ، به مراتب بیشتر از خودروی شخصی است.

 

دکتر دیوید لویس می افزاید استفاده مداوم از خودروی شخصی ، فشار روانی طولانی مدت به انسان وارد می آورد و موجب افسردگی و بیماریهای روانی می شود ، علاوه بر اینکه هزینه زیادی به انسان تحمیل می کند ، بنابر این استفاده از اتوبوس به مراتب بر خودروی شخصی ترجیح دارد.

 

براساس این گزارش ، محققان انگلیسی در تحقیق میدانی خود ، دستگاه فشار سنجی را روی سینه افراد قرار دادند و حالات روانی آنان را هنگام استفاده از اتوبوس و نیز خودروی شخصی زیر نظر گرفته و سپس آنها را با هم مقایسه کردند.

 

بر اساس نتایج این تحقیق ، برای استفاده از اتوبوس باید مسافتی را تا ایستگاه پیاده طی کرد و مدتی به انتظار نشست تا اتوبوس برسد ، انتظاری که گاه تحمل آن مشکل است.

 

علاوه بر این نشستن روی صندلی اتوبوس ، در مقایسه با خودروی شخصی ، چندان راحت نیست و فضای آن کمتر است اما در عوض انسان می تواند در اتوبوس مطالعه کند یا با استفاده از لپ تاپ ، برخی کارهای خود را انجام دهد ، امتیازی که هنگام استفاده از خودروی شخصی ، از انسان گرفته می شود .

 

از دیگر امتیازات استفاده از اتوبوس ، دغدغه نداشتن برای گیر افتادن در شلوغی و ترافیک و نیز پیدا کردن مکان مناسب برای پارک کردن خودرو است


طبقه بندی: اتوبوسرانی سازمان، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه سی ام آبانماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

ولادت با سعادت حضرت امام علی النقی الهادی (ع) بر عموم شیعیان جهان اسلام مبارکباد.


ادامه مطلب
طبقه بندی: مناسبت ها، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه سی ام آبانماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

فروش مقدار تقریبی 5000 لیتر روغن سوخته مازاد


ادامه مطلب
طبقه بندی: مناقصه و مزایده، 
نوشته شده در تاریخ شنبه بیست و نهم آبانماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
(تعداد کل صفحات:6)      1   2   3   4   5   6  
قالب وبلاگ