تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - مطالب اسفند 1389
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.
سال نو بر همگان مبارکباد

نوشته شده در تاریخ یکشنبه بیست و نهم اسفندماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
تین نیوز: سهمیه بنزین نوروزی خودروها تا ساعت 24 روز 25 اسفندماه و سهمیه عادی بنزین فروردین تا ساعت 24 روز 29 اسفند ماه به کارتهای هوشمند سوخت خودروهای شخصی، عمومی و خدماتی واریز می‌شود.

 دولت به منظور توسعه گردشگردی به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی با اختصاص 60 لیتر بنزین نوروزی به خودروها با قیمت نیمه یارانه ای 400 تومانی موافقت کرده است.
در حال حاضر با وجود موافقت اعضای کابینه با اختصاص این سهمیه بنزین نوروزی اما تاکنون جمع بندی نهایی در خصوص زمان دقیق واریز سهمیه ها به کارتهای هوشمند سوخت نهایی نشده است.
 
پیش بینی می شود در صورت توافق نهایی بیش از 1.3 میلیارد لیتر سهمیه بنزین نیمه یارانه‌ای 25 نوع خودروی شخصی، عمومی و خدماتی به کارتهای هوشمند سوخت واریز خواهد شد.
 
با توجه به آغاز مرحله اول سفرهای نوروزی این سهمیه تا ساعت 24 روز 25 اسفند به کارتهای هوشمند واریز شود ضمن آنکه تا ساعاتی دیگر نشستی با حضور تمامی دستگاههای مرتبط برای تعیین زمان دقیق واریز این سهمیه برگزار می شود.
 
علاوه بر این، 60 لیتر سهمیه بنزین فروردین ماه هم ساعت 24 روز 29 اسفند ماه به کارتهای هوشمند سوخت خودروهای شخصی واریز خواهد شد.
 
ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور هم پیشتر با اشاره به نهایی شدن سناریوی اختصاص سهمیه بنزین نوروزی در دولت، اعلام کرده بود: سهمیه بنزین نوروزی خودروها تا 25 اسفند به کارتهای هوشمند سوخت واریز می شود.
 
در همین حال وزارت نفت از آمادگی برای تامین بنزین نوروزی خودروها در ایام نوروز خبر داد و اعلام کرده است: در صورت موافقت دولت با اختصاص سهمیه ویژه نوروزی و با توجه به ذخیره سازی مطلوب این فرآورده نفتی مشکلی در تامین سوخت خودروها در روزهای پایانی سال و ایام نوروز وجود ندارد.

طبقه بندی: تاکسیرانی سازمان، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه بیست و سوم اسفندماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

با امضای تفاهمنامه نصب سیستم‌ هوشمند تاكسی‌ها(AVL) تا پایان سال
شفیعی خبرداد: تجهیزكلیه تاكسی‌های كشوربه پرداخت الكترونیكی وجه

تین نیوز: دبیر شورای عالی ترافیك از امضای تفاهمنامه نصب سیستم‌ هوشمند بروی تاكسی‌ها (AVL) توسط معاون عمرانی وزیر كشور تا قبل از پایان سال جاری خبر داد.

سید مجتبی شفیعی با اعلام این كه تفاهمنامه مربوط به سیستم‌ هوشمند تاكسی‌ها (AVL) تا قبل از پایان سال به امضای معاون عمرانی وزیر كشور می‌رسد، افزود: سرمایه‌گذاری‌ مربوط به این پروژه چند صد میلیاردی است كه باید در مورد آن بانك‌های مربوطه به توجیه لازم برسند.

وی ادامه داد: با توجه به این كه نباید در این پروژه شهرداری‌ها و تاكسیرانی‌ها هزینه‌ای را بپردازند و كل هزینه برعهده بانك‌ها باشد، باید زمان قابل توجهی را برای قانع كردن بانك‌ها صرف می‌كردیم.

دبیر شورای عالی ترافیك با اعلام این كه متن تفاهمنامه بین بانك‌ها و وزارت كشور آماده شده و منتظر امضای معاون عمرانی وزیر كشور است، یادآورشد: این تفاهمنامه قطعا تا پایان سال امضا می‌شود، اما با توجه به شرایط بودجه، این پروژه در سال آینده اجرا خواهد شد.

وی یادآور شد: در قالب این طرح كلیه تاكسی‌های سراسر كشور به سیستم‌ هوشمند برای پرداخت الكترونیك وجه مجهز می‌شوند و در عین حال با نصب پرتابل‌هایی روی تاكسی‌ها، امكان تبلیغات روی بدنه آن‌ها فراهم خواهد شد.


طبقه بندی: تاکسیرانی سازمان، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه هفدهم اسفندماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

به نقل از روابط عمومی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداری های شهرستان لنجان ، آقای خواجه ارزانی مدیر عامل سازمان گفت : نظر به اینکه هر ساله در روزهای پایانی سال ناوگان حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی ، مینی بوس و اتوبوس با افزایش تردد مسافرین جهت خرید نوروز مواجه میشوند لذا در تلاش هستیم با بهره گیری از کلیه امکانات و ظرفیتها به شهروندان محترم در این روزها خدمات رسانی مطلوب و به موقع داشته باشیم .

وی در ادامه خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه در این روزها شاهد استفاده بیشتر از اتوبوس های شهری هستیم بنابراین ساعت کاری اتوبوسرانی تا ساعت 21/30شب افزایش خواهد یافت تا شهروندان برای انجام سفرهای خود نیازی به استفاده از وسایل نقلیه شخصی نداشته باشند و از مسدود شدن معابر و سنگین شدن ترافیک در این روز و شب ها کاسته شود .

آقای خواجه ارزانی همچنین اظهار نمود : با توجه به اینکه رضایتمندی حداکثری مسافرین و همچنین بهره برداری بیشتر از اتوبوسها از اهداف اصلی سازمان حمل و نقل می باشد لذا برای حرکت اتوبوس ها برنامه زمانبندی تهیه شده و در ایستگاهها و داخل اتوبوس ها در معرض دید مسافرین قرار می گیرد تا برای رفت و آمد خود بهتر برنامه ریزی کنند .


نوشته شده در تاریخ سه شنبه دهم اسفندماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
(تعداد کل صفحات:4)      1   2   3   4  
قالب وبلاگ