تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - مطالب دی 1389
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.

سهمیه بنزین بهمن‌ ماه خودروها اعلام شد.


سردار رویانیان: شیوه جدید سهمیه بندی گازوئیل از ابتدای بهمن ماه اعمال می شود.


اعمال شیوه جدیدی برای سهمیه بندی گازوئیل، ادامه ارائه سهمیه بندی بنزین نیمه یارانه ای در بهمن ماه و پایان ارائه گازوئیل 165 ریالی در دی ماه، از جمله مهم ترین اخباری بود كه رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور اعلام كرد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه بیست و نهم دیماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

اطلاعیه

در راستای اجرای طرح هدفمند سازی یارانه ها و با توجه به بخشنامه واصله از فرماندار و ریاست محترم کمیته حمل و نقل و سوخت شهرستان لنجان و همچنین مصوبات شورای محترم اسلامی شهرهای شهرستان لنجان ، نرخ کرایه انواع تاکسی و مینی بوش شهری از تاریخ 89/10/25 بشرح ذیل اعلام میگردد.

ضمن تشكر و قدردانی از عموم شهروندان در همیاری انجام شده در اجرای طرح ملی هدفمندسازی یارانه ها ، از رانندگان پر تلاش ناوگان حمل و نقل عمومی شهری تقاضا مندیم ضمن رعایت نرخهای جدید تمامی تلاش خود را برای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان به كار گیرند.

ضمنا" شهروندان میتوانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از نرخهای اعلام شده مراتب را از طریق شماره تلفن 2234821 امور بازرسی سازمان و یا شماره تلفن  124 اداره بازرگانی شهرستان لنجان اعلام نمایند.ادامه مطلب
نوشته شده در تاریخ دوشنبه بیست و هفتم دیماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

وزیر کشور رئیس کمیته حمل ‌و نقل ستاد هدفمندکردن یارانه ‌شد

بر این اساس برخی وظایف کمیته حمل و نقل ستاد هدفمند کردن یارانه‌ها شامل اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها در چارچوب بسته های سیاستی حمل و نقل درون شهری و برون شهری(جاده ای، هوائی، ریلی، دریائی) مصوب کارگروه تحولات اقتصادی ، تشکیل و ساماندهی کمیته های استانی و شهرستانی هدفمند کردن یارانه ها توسط استانداران و نظارت و پایش مستمر حمل و نقل درون شهری و برون شهری و ارائه گزارش لازم به ستاد هدفمند کردن یارانه ها و تهیه دستورالعمل ها و شیوه نامه های تخصصی و ابلاغ ان به دستگاههای ذیربط خواهد بود.
ادامه مطلب
نوشته شده در تاریخ دوشنبه بیست و هفتم دیماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان

مدیر عامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان از شهرداریها و شوراهای اسلامی و پلیس راهور شهرستان تشکر و قدردانی نمود.

یکی از عوامل موثر در بهبود عبور و مرور وسائط نقلیه بخصوص وسایل حمل و نقل عمومی و همچنین عامل مهم در بالا بردن سطح رفاه و آسایش مسافرین ، کاهش زمان انتظار مسافرین ، کاهش مدت زمان سفر مسافرین ، کاهش استهلاک و افزایش بهره وری وسایل حمل مسافر و ... ساماندهی ایستگاههای اتوبوس ، مینی بوس و تاکسی ها می باشد که طی چند ماهه گذشته اقدامات خوبی در این زمینه در شهرها انجام شده است از جمله  : جانمایی ونصب تابلوهای ایستگاهها ، نصب گل میخ و یا خط کشی ایستگاهها و نصب نشیمنگاه و سرپناه در بعضی از ایستگاهها


آقای خواجه ارزانی مدیر عامل سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان از کلیه دستگاهها و مسئولینی که همکاریهای لازم را با سازمان داشته و دارند و همچنین اقدامات مفید فوق الذکر را انجام داده اند ، صمیمانه تشکر وقدردانی نمود. این امر باعث افزایش سطح رضایتمندی شهروندان در سطح شهرستان شده است . امیدواریم که رضایت خداوند متعال نیز حاصل شده باشد. 


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه بیست و سوم دیماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
(تعداد کل صفحات:5)      1   2   3   4   5  
قالب وبلاگ