تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - آغازدوگانه سوز شدن 60 هزار تاکسی شهری و بین شهری در کشور
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.

آغازدوگانه سوز شدن 60 هزار تاکسی شهری و بین شهری در کشورتین نیوز: سخنگوی ستاد اطلاع رسانی حمل و نقل سوخت گفت: طرح دوگانه سوز کردن 35 هزار تاکسی شهری، با عمر کمتر از ده سال از امروز در کشور آغاز شد.
حسین هاشمی گفت: متقاضیان برای شرکت در این طرح می توانند با مراجعه به
پایگاه اینترنتی www.fapco.ir کد رهگیری، محل و تاریخ حضور را دریافت کنند. 
وی افزود: متقاضیان در مرحله بعد، فقط با همراه داشتن کارت خودرو می توانند به مراکز تبدیل خودروها در همه استان ها مراجعه کنند. هاشمی گفت: دولت، هزینه تجهیزات برای تبدیل خودروهای بنزین سوز به دوگانه سوز را به صورت یارانه پرداخت می کند. 
وی افزود: رانندگان فقط با پرداخت 50 تا 60 هزار تومان به عنوان هزینه نصب، خودروی خود را دوگانه سوز خواهند کرد. هاشمی اضافه کرد: متقاضیانی که در مهلت تعیین شده یعنی از امروز تا پایان بهمن، برای دوگانه سوز کردن تاکسی خود مراجعه نکنند، از یارانه دولت، محروم می شوند. وی گفت: حداقل هزینه تجهیزات دوگانه سوز شدن700 هزار تومان است که بسته به نوع خودرو افزایش می یابد.
هاشمی افزود: همچنین25 هزار خودروی پلاک عمومی بین شهری نیز همانند تاکسی های درون شهری، تا پایان امسال با یارانه دولت گازسوز خواهد شد. 
سخنگوی ستاد اطلاع رسانی حمل و نقل سوخت با اعلام شماره تلفن های گویای 22947554 و 22960055 و پیامک 3000020 گفت: مردم می توانند مراکزی را که در اجرای این طرح همکاری لازم ندارند، معرفی کنند تا با آن ها برخورد قانونی شود. هم اکنون، نزدیک به دو میلیون و 200 هزار خودروی گاز سوز در کشور تردد می کند.


طبقه بندی: تاکسیرانی سازمان، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه سوم بهمنماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
قالب وبلاگ