تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - اخبار
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.
تاکسی های دیزلی، تولید می شوند
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو:
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد: تولید آزمایشی سمند دیزلی در سال 91 آغاز می شود.
ایجاد شبکه اختصاصی توسط دستگاه ها؛ ممنوع!
بدون هماهنگی با وزارت ارتباطات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ماه گذشته در نامه‌ای خطاب به تمام دستگاه‌های اجرایی، ایجاد هر گونه شبکه اختصاصی توسط دستگاه‌ها را بدون هماهنگی با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ممنوع اعلام کرده است.
تاکسیرانی در فهرست مشاغل سخت قرار      می گیرد
غلامحسین تابش فر اعلام کرد: قراردادن شغل رانندگی تاکسی در فهرست مشاغل سخت و زیان آور در دست پیگیری است.
پروژه استانداردهای آموزشی مشاغل شهرداری ها و دهیاری های كشور تدوین شد
با حضور مرتضوی معاون سیاسی وزارت كشور و مهندس ارشاد منش معاون عمرانی وزیر كشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها در وزارت كشور از سه پروژه ملی آموزشی در حوزه مدیریت شهری و روستائی رونمایی شد.
گواهینامه رانندگان بالای 80 سال باطل می شود
جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: گواهینامه رانندگی با خودروی عمومی رانندگان تاکسی بالای 80 سال که در تست سلامت قبول نشوند، باطل و برای آنها گواهینامه شخصی صادر می‌شود.
با اجرای «طرح فجر33 » ، 15 هزار فقره وام به متقاضیان خودروهای فرسوده سواری تعلق می گیرد
معاون نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت كشور اعلام کرد:
معاون نوسازی ناوگان ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت كشور خبر داد: ثبت‌نام طرح جایگزینی 15 هزار دستگاه خودروی فرسوده درقالب طرح فجر 33 در سراسر کشور آغاز شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، مهندس امیررضا رجبی معاون نوسازی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در یك نشست مطبوعاتی اعلام کرد: با اجرای طرح جایگزینی 15 هزار دستگاه خودروی فرسوده در قالب «طرح فجر33 » ، 15 هزار فقره وام به متقاضیان خودروهای فرسوده سواری، شخصی 1355 تا 1365 با پلاك منطقه ای ایران تعلق می گیرد.
مدیریت شهری مناسب با پژوهش و مطالعه و تحقیق درباره نیازهای شهری تحقق می یابد
رییس پژوهشكده مدیریت شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های كشور:
دكتر محمدرضا بمانیان گفت: مهمترین چالشی كه امروزه در مدیریت شهری و روستایی با آن مواجه هستیم،مباحث پژوهشی و آموزشی است. به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، بمانیان، رییس پژوهشكده مدیریت شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری های كشورکه در پنجمین جشنواره برترین های پژوهش و آموزش در حوزه مدیریت شهری و روستائی كشور سخن می گفت، افزود: شهرداری‌ها خود را درگیر امور اجرایی می‌كنند و این در حالیست كه تمام مسایل فرهنگی و هویتی و بومی باید در ساخت و سازها مورد توجه ویژه قرار بگیرد
تحویل اسناد  مالکیت مینی بوس های هیوندای کروس
اطلاعیه شماره 4 - 90
به اطلاع کلیه مدیران عامل محترم سازمان های حمل و نقل همگانی و نیز شهرداران محترم شهرهای تحت پوشش این اتحادیه می رساند: اسناد مالکیت مربوط به مینی بوس های هیوندای کروس که توسط این اتحادیه طی سال های 89 و 90 واگذارگردیده است، آماده تحویل می باشد. لذا سازمان ها و شهرداری ها می توانند پس از انجام تسویه حساب مالی با اتحادیه، نماینده خود را جهت تحویل اسناد مالکیت مینی بوس های یادشده کتبا معرفی نمایند. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 66594480- 021(آقای آزادنیا) تماس حاصل فرمایید.
قدردانی از زحمات مدیر عامل سابق سازمان حمل ونقل همگانی شهر گلدشت
در اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور انجام شد؛
با حضور قیصر ، مدیرعامل اتحادیه سازمانهای حمل ونقل همگانی کشور و حجتی ، شهردار گلدشت ؛ از زحمات محمد نوری ، مدیر عامل سابق سازمان حمل ونقل همگانی گلدشت در محل اتحادیه ، تقدیر به عمل آمد.طبقه بندی: اخبار، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه نوزدهم بهمنماه سال 1390 توسط روابط عمومی سازمان حمل و نقل شهرستان لنجان
قالب وبلاگ