تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - تجهیز كلیه تاكسی‌های كشور به پرداخت الكترونیكی وجه
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.

با امضای تفاهمنامه نصب سیستم‌ هوشمند تاكسی‌ها(AVL) تا پایان سال
شفیعی خبرداد: تجهیزكلیه تاكسی‌های كشوربه پرداخت الكترونیكی وجه

تین نیوز: دبیر شورای عالی ترافیك از امضای تفاهمنامه نصب سیستم‌ هوشمند بروی تاكسی‌ها (AVL) توسط معاون عمرانی وزیر كشور تا قبل از پایان سال جاری خبر داد.

سید مجتبی شفیعی با اعلام این كه تفاهمنامه مربوط به سیستم‌ هوشمند تاكسی‌ها (AVL) تا قبل از پایان سال به امضای معاون عمرانی وزیر كشور می‌رسد، افزود: سرمایه‌گذاری‌ مربوط به این پروژه چند صد میلیاردی است كه باید در مورد آن بانك‌های مربوطه به توجیه لازم برسند.

وی ادامه داد: با توجه به این كه نباید در این پروژه شهرداری‌ها و تاكسیرانی‌ها هزینه‌ای را بپردازند و كل هزینه برعهده بانك‌ها باشد، باید زمان قابل توجهی را برای قانع كردن بانك‌ها صرف می‌كردیم.

دبیر شورای عالی ترافیك با اعلام این كه متن تفاهمنامه بین بانك‌ها و وزارت كشور آماده شده و منتظر امضای معاون عمرانی وزیر كشور است، یادآورشد: این تفاهمنامه قطعا تا پایان سال امضا می‌شود، اما با توجه به شرایط بودجه، این پروژه در سال آینده اجرا خواهد شد.

وی یادآور شد: در قالب این طرح كلیه تاكسی‌های سراسر كشور به سیستم‌ هوشمند برای پرداخت الكترونیك وجه مجهز می‌شوند و در عین حال با نصب پرتابل‌هایی روی تاكسی‌ها، امكان تبلیغات روی بدنه آن‌ها فراهم خواهد شد.


طبقه بندی: تاکسیرانی سازمان، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه هفدهم اسفندماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
قالب وبلاگ