تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - اجرای طرح منطقه ای کردن سهیمه سوخت تاکسی ها؛ به زودی
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.

محمد رویانیان با بیان این که در طرح منطقه ای کردن سوخت تاکسی ها، سهمیه سوخت تاکسی های برون شهری نیز تغییر می کند ابراز امیدواری کرد؛ این طرح به زودی به تصویب سازمان هدفمندسازی یارانه ها برسد.


رئیس ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل کشور از اجرای طرح منطقه ای کردن سوخت تاکسی ها خبر داد و گفت: به زودی این طرح برای تصویب به سازمان هدففندسازی یارانه ها ارائه می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر، محمد رویانیان ایجاد تعادل در تعیین سوخت رانندگان تاکسی را مهمترین هدف از اجرای این طرح دانست و با اشاره به نارضایتی برخی از رانندگان تاکسی ها از سهمیه سوخت خود افزود: ستاد مدیریت سوخت کشور در حال بررسی این موضوع در برخی از خطوط تاکسیرانی است.
رویانیان در ادامه گفت: با این حال مصرف بنزین آزاد تاکسی ها در ماه به طور متوسط کمتر از سه دهم لیتر است.
وی با بیان این که در طرح منطقه ای کردن سوخت تاکسی ها، سهمیه سوخت تاکسی های برون شهری نیز تغییر می کند ابراز امیدواری کرد؛ این طرح به زودی به تصویب سازمان هدفمندسازی یارانه ها برسد.
رئیس ستاد مدیریت سوخت و حمل و نقل کشور درباره برخی گزارش های تخلفات رانندگان تاکسی درون شهری و برون شهری گفت: هر چند شمار تخلفات گزارش شده کم است اما این ستاد با رانندگانی که تخلف و از مسافران خود بیش از نرخ مصوب کرایه دریافت کنند؛ برخورد خواهد کرد.
وی درباره تخلف برخی از رانندگان آژانس های تاکسی تلفنی تصریح کرد: در جلسه ای با حضور نمایندگان وزارت بازرگانی و سازمان هدفمندسازی یارانه ها مقرر شد نظارت بر عملکرد آژانس ها به صورت ویژه افزایش یابد.
رویانیان با اشاره به گزارش ها درخصوص رعایت نکردن نرخ مصوب در برخی آژانس های تاکسی کرایه (تاکسی تلفنی) افزود: به زودی نرخ کرایه آژانس ها واقعی تر می شود.
وی در عین حال تاکید کرد: ساختار آژانس ها باید در کشور تغییر کند بنابراین سال آینده سال تحول در موسسات تاکسی کرایه تلفنی خواهد بود . (خبرگزاری دولت)


طبقه بندی: تاکسیرانی سازمان، 
نوشته شده در تاریخ جمعه ششم اسفندماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
قالب وبلاگ