تبلیغات
سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان - جلوگیری از تردد خودروهای فاقد معاینه فنی در طرح نوروزی
IMG4UP
به سامانه اطلاع رسانی سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان خوش آمدید.

تین نیوز: معاون عملیات پلیس راه کشور گفت: در طرح نوروزی از تردد خودروهای فاقد معاینه فنی جلوگیری می‌شود.
سرهنگ پرویز سیاح البرزی با بیان این مطلب افزود: در طرح نوروزی از تردد خودروهای فاقد معاینه فنی جلوگیری خواهد شد. بر این اساس شهروندان باید قبل از سفر اقدام به دریافت معاینه فنی کنند. چرا که مأموران پلیس راه در جاده های سراسر کشور در صورت نداشتن معاینه فنی از ادامه مسیر خودرو جلوگیری خواهند کرد.

معاون عملیات پلیس راه کشور در ادامه درباره اصلاح نقاط حادثه خیز جاده های کشور همزمان با آغاز سفرهای نوروزی نیز خاطر نشان کرد: بیش از 2 هزار نقطه حادثه خیز در جاده های کشور وجود دارد که باید از سوی سازمان راهداری اصلاح شود.

وی ادامه داد: این در حالی است که سالیانه چندین نقطه در جاده های کشور با توجه به حادثه ساز بودن آنها اصلاح می شود بر این اساس سعی می کنیم با کمک راهداری قبل از آغاز سفرهای نوروزی نقاطی که دارای خطر بسیار هستند را اصلاح کنیم تا ضریب امنیت جاده ها افزایش یابد و کمتر شاهد بروز حوادث به علت وجود چنین مشکلاتی باشیم.

معاون عملیات پلیس راه کشور با اعلام آمادگی نیروها برای اجرای طرح نوروزی در خاتمه اظهار داشت: این طرح از 26 اسفند تا 26 فروردین ماه با کمک نیروهای امدادی در سراسر کشور اجرایی می شود.


طبقه بندی: اخبار، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه پنجم اسفندماه سال 1389 توسط سازمان حمل و نقل جمعی شهرداریهای شهرستان لنجان
قالب وبلاگ